Sancaktepe Eşya Depolama

Sahibi bulunduğunuz ve bir süreliğine belirli bir yerde muhafaza edilmesini istediğiniz eşyalarınız, işletmemizin Sancaktepe eşya depolama hizmetleri sunumu başlığı altında, kapalı alanlarımızda dilediğiniz süre boyunca tutulmaktadır. Sunduğumuz bu depolama hizmeti, sizin maddi varlıklarınız anlamına gelen eşya gruplarınızın, güvenli bir şekilde firmamız sorumluluğunda muhafaza edileceği anlamına gelmektedir.

sancaktepe eşya depolama

Sancaktepe Eşya Depolama

Sancaktepe Eşya depolama hizmetlerinin gerçekleştirilmesi için belli kriterlerin bulunması gerekmektedir. Bu kriterler, depo hacimlerinin uygun nitelikte olması, depoların havalandırma düzeninin bulunması, depoların doğal etkenlerden korunması, depolarda zararlı haşerelerin bulunmaması ve depoların rutubetli bir ortama sahip olmamasıdır. Ayrıca depoların güvenlik açısından sürekli olarak gözetim altında tutulması da önemli bir etkendir. İşletmemiz, sunduğu depo hizmetlerinde kullandığı kapalı alanlar yukarıda paylaştığımız özelliklere sahip birinci sınıf depolardır. Hizmetlerimizin gerçekleşmesi aşamasında, maddi varlıklarınız ile eş anlamlı olan eşyalar, hiçbir şekilde hasar görmeyecek ya da kayıp ve çalınma gibi olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmayacaktır. Bahsettiğimiz bu hususlar, firmamızın sorumluluğu ve garantisi altındadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti, firmamızın temel prensiplerinin en önemli iki unsurunu meydana getirmektedir.

Sancaktepe Eşya Depolama

İhtiyaç duymanız halinde, Sancaktepe eşya depolama hizmetine tabi tutulan varlıklarınız muhafaza edilirken, siz değerli ihtiyaç sahipleri hiçbir olumsuz düşünce içine girmeden diğer işlemeleriniz ile ilgilenecek ve zamanı geldiğinde eşyalarınızı verdiğiniz şekilleri ve durumları ile depolarımızdan alarak yeni adreslerine götüreceksiniz.