Ofis Depolama

Ticari faaliyetlerinize devam ettiğiniz ofisinizi, yeni bir adrese taşımak istiyor iseniz ve taşınacağınız adreste hazırlıklarınız henüz tamamlanmamış ise, işletmemizin sunduğu ofis depolama hizmetlerinden yararlanabilirisiniz. Siz yeni ofisiniz ile ilgili işlemlerinizi halleder iken firmamız eşyalarınızın güven içinde muhafaza edilmesini sağlayacaktır. Diler iseniz, eşyalarınız eski adreslerinden yine firmamız tarafından nakliye hizmeti şeklinde alınarak, depomuza getirilecektir.

ofis depolama

Ofis Depolama

Ofisinize ait tüm eşyalar, bilgisayarlarınızdan televizyonlarınıza ya da diğer elektronik ve beyaz eşyalarınızdan mobilyalarınıza kadar, tüm malzemeleriniz, ofis depolama hizmetlerimiz sayesinde talep ettiğiniz süre boyunca, uygun ekonomik bedeller karşılığında depolarımızda muhafaza edilmektedir. Depolarımız eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü tedbirlerin alındığı, tamamen kapalı alanlardır. Bu neden ile eşyalarınızın güneşten, yağmurdan, tozdan, kirden ve nemden zarar görmeleri mümkün değildir. Her bir eşyanıza kendi eşyamızmış gibi itina ile yaklaşacak ve korunmaları için gereken tüm tedbiri, uygun nitelikteki depolarımız ve tecrübeli personelimiz ile muhafaza edeceğiz. Depolarımız eşya durumunuza göre dizayn edilecek ve eşyalarınız diğer hizmet alan müşterilerimiz ile karışıklığa meydan verilmeyecek şekilde istiflenecektir. Ayrıca ofis depolarımızda, 24 saat gözetim uygulaması yapılmak sureti ile güvenlik tedbirleri de alınmaktadır.

Ofis Depolama

Ofis depolama hizmetlerinden faydalanmanız, eşyalarınızın birden fazla taşıma işlemine tabi tutularak hasara uğramasını engelleyecek, eşyalarınızın doğal etkenlerden zarar görmesinin önüne geçilecek, güvenlik tedbirleri sayesinde eşyalarınızın çalınma riskinin ortadan kaldırılmasına neden olacaktır.