Maltepe Eşya Depolama

Eşya ve mallarımızın bellirli süre içerisinde bir yerde istiflenerek tutulması Maltepe eşya depolama işlemini doğurur. Bu işlem sırasında mallar kontrol edilir. Eksik, hata, hasar ve bunun gibi noksanlar tespit sedilir. Mallar sayılarak tam olarak tespit edilir. Kontrol işlemlerinden geçerek mallarda oluşacak hasarlar tespit edilir. Mallar Kabul edilip, yerleştirme işlelmleri yapılır. Bu işlem sırasında yerleşecek alan belirlenir. Uygunluğu tespit edilir. Malların zarar görmemesi için önlem alınır. Mallar yerleşince kabul sayımları yapılır ve son olarak istenilen yere istenildiği zamanda dağıtım işlemi gerçekleşir.

maltepe eşya depolama

Maltepe Eşya Depolama

Maltepe eşya depolama işlemi sırasında bir çok hususa dikkat etmek, sonradan oluşacak olan zararlara önlem almada önemlidir. Örneğin depolanacak eşyaların sayımının doğru yapılması gerekir. Sonradan eksik olmaması açısından. Yerleştirilecek mekanın uygun olması eşyalarımızın korunaklı olması açısından önemlidir. Nemli, rutubetli ortamlamlardan uzak tutularak yer konusunda önlem alınması gerekir. Tüm bu hizmetlerin verimli şekilde olabilmesi için şartların en iyi hal getirilmesi gerekir.

Maltepe Eşya Depolama

Maltepe eşya depolama sayesinde fazlalık olan ve bize mekanda kısıtlama yapan eşyalarımız belirli bir yerde durarak bize rahatlık sağlar. Böylece mekanımız genişlemiş olur ve rahat hareket ederiz. Mallarımızın güvenli yerde olduğunu bilerek istediğimiz zaman teslim alabileceğimizi bilerek içimiz rahat eder. Bu sistem sayesinde fazla mallarımızı ne yapacağımızı düşünmeyiz.