Kurumsal Depolama

Kurumsal alanda faaliyet gösteren tüm iştiraklerin, talep ettikleri depolama hizmeti, hiçbir malzeme ya da eşya ayrımı yapılmadan işletmemiz tarafından kurumsal depolama hizmetleri olarak yerine getirilmektedir. Sunduğumuz hizmetlerde temel ilkemiz, emanet edilen her cins malzemenin depomuza konulduğu andan itibaren, önceki durumlarının korunarak yeni adreslerine sevk edilmesidir. Depolama hizmetinden yararlanmak isteyen ihtiyaç sahiplerinin, depolama sürelerini kendi belirledikleri bir sistem ile çalışmaktayız.

kurumsal depolama

Kurumsal Depolama

Kurumsal depolama hizmetlerini, kapalı betonarme depolar, kapalı prefabrik depolar ve kapalı konteynır tipi depolar seçenekleri ile yerine getirmekteyiz. Ayrıca ihtiyaç duyulması halinde, açık ve geniş alanlarda da depolama hizmetlerini sunmaktayız. Araç filonuzun ya da doğal etkilerden hasar görmeyen tüm malzemelerinizin depolama hizmetleri, bu açık ve geniş alanlardaki depolarımız aracılığı ile yerine getirilmektedir. Sunduğumuz hizmetlerde işletmemize emanet edilen tüm malzemeler, her türlü olumsuz etkene karşı olağan üstü tedbirler alınarak koruma altına alınmaktadır. Depomuza giren her malzeme, tek tek kayıt edilmekte ve personelimizce 24 saat gözetim altında tutularak, olası eksilmelerin ya da hasarların meydana gelmesine engel olunmaktadır.

Kurumsal Depolama

Kurumsal depolama işlemleri, tüm malzemelerin güvenli ortamlarda denetim altında tutulmasını, başta doğal etkenler olmak üzere hiçbir şekilde hasara meydan verecek olumsuz işlemlere maruz kalmamasını ve tüm bu hizmet sunumlarının ekonomik bütçeler ile ihtiyaç sahipleri ile buluşturulmasını sağlamaktadır.